شرکت رهبان گریتینگ | تولید انواع گریتینگ گالوانیزه و فلزی

شرکت رهبان گریتینگ | تولید انواع گریتینگ گالوانیزه و فلزی

گریتینگ | گریتینگ گالوانیزه | پله فلزی | قیمت روز گریتینگ | سازنده گریتینگ | رهبان گریتینگ تولید کننده انواع گریتینگ گالوانیزه و فلزی

086-33554316

انواع گریتینگ شامل پله گریتینگ + گریتینگ پله فلزی و ورق گریتینگ

تاریخ انتشار : 2019/03/04

عرضه انواع گریتینگ که دارای مشخصه‌های فنی متمایزی می‌باشند با قیمت فروش متفاوت ارائه می‌گردد. این محصول در هر نوعی که باشد کاربری مناسبی داشته و برای مکان‌های صنعتی ارائه می‌گردد. قابلیت نصب و فروش گریتینگ به شکل‌های مختلفی است و در فروشگاه‌های معتبر می‌توان آن را تهیه کرد.

 

گریتینگ گالوانیزه

هنگامی که گریتینگ یا کف پله فلزی ساخته می‌شود برای افزایش طول عمر گریتینگ و افزایش کیفیت و مقاومت آن در برابر عوامل مختلفی مانند رطوبت، تاثیرات جوی و ایجاد زیبایی بیشتر در نمای ظاهری انواع گریتینگ، از گالوانیزه گرم به منظور پوشش دهی آن استفاده می‌شود که این نوع گریتینگ، گریتینگ گالوانیزه نامیده می‌شود.

انواع گریتینگ که با تنوع در طراحی تولید می‌شود توسط سازنده گریتینگ عرضه می‌گردد. قیمت قطعات گریتینگ در انواع گریتینگ گالوانیزهبا توجه به ساختار و کیفیت محصول قابل ارائه می‌باشد. خرید گریتینگ با توجه به مشخصات فنی گریتینگ و وزن گریتینگ مشخص می‌شود و گریتینگ اراک از انواع مناسبی از این محصول کاربردی می‌باشد.

 

قیمت گریتینگ

تعیین قیمت گریتینگ به عوامل مختلفی از جمله وزن گریتینگ و ابعاد آن، قیمت فلز به ویژه قیمت آهن و نوع سفارش مشتری بستگی دارد. مشتریان برای اطلاع از قیمت انواع گریتینگ می‌توانند در کمترین زمان ممکن از طریق فروشگاه‌های اینترنتی شرکت‌های معتبر تولید کننده این محصول اطلاعات کامل در رابطه با سفارش و قیمت گریتینگ را به دست آورند.

 

انواع گریتینگ و مشخصات فنی گریتینگ

 

انواع گریتینگ در صنیعت

با توجه به این که گریتینگ کاربرد گسترده‌ای در مکان‌های مختلف دارد، انواع گریتینگ بر اساس جنس آن، نوع و فاصله قرار گیری تسمه باربر (Bearing Bar) و انواع تسمه رابط (Cross bar) طبقه بندی می‌شود. شرکت‌های تولید کننده گریتینگ، با توجه به نیاز مشتری و کاربری محصول برای صنایع، انواع گریتینگ را به صورت زیر به بازار عرضه می‌کنند:
گریتینگ فلزی
گریتینگ آلمینیومی
گریتینگ تسمه در تسمه
گریتینگ تسمه در نیم تسمه
گریتینگ استیل
گریتینگ کامپوزیتی

سازنده گریتینگ

امروزه تعداد شرکت‌های سازنده گریتینگ با توجه به نیاز روز افزون پروژه‌های مختلف مانند صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و غیره به شبکه‌های فلزی (گریتینگ) افزایش یافته است. شرکت‌های سازنده انواع گریتینگ با به کارگیری نیروهای متعهد و باتجربه توانسته‌اند گامی بزرگ در راستای تولید داخلی بردارند و بخشی از نیاز داخلی کشور را تأمین کنند.

 

خرید گریتینگ

شرکت‌های تولید کننده انواع گریتینگ، امکان خرید گریتینگ با قیمت مناسب و متریال عالی را برای مشتریان به صورت حضوری و غیر حضوری فراهم کرده‌اند. خرید گریتینگ به صورت غیر مستقیم به قیمت گریتینگ در شرایط لحظه خرید بستگی دارد.

خرید گریتینگ گالوانیزه

گریتینگ تهران

گریتینگ تهران با سفارش و درخواست مشتری، گریتینگ گالوانیزه را با کیفیت عالی و قیمت مناسب از طریق سفارش قطعات گریتینگ به شرکت بزرگ گریتینگ سازی فلات در اسرع وقت به مشتری تحویل می‌دهد.

گریتینگ چیست

گریتینگ در واقع شبکه‌های فلزی می‌باشد که حاصل مونتاژ تسمه باربر و رابط (تسمه، میلگرد یا چهارپهلو) است. گریتینگ کاربرد گسترده‌ای در صنایع مختلف دارد و به دلیل این که این محصول باید از مقاومت بالا و کیفیت عالی برخوردار باشد پس از جوشکاری و تمیزکاری با پوشش گالوانیزه گرم آبکاری می‌شود.

مشخصات فنی گریتینگ

مشخصات فنی گریتینگ شامل موارد زیر است
تسمه باربر: هنگام طراحی و ساخت گریتینگ در دو سر دهانهٔ بارگذاری نوع تسمه تعیین می‌شود که به آن تسمه باربر گفته می‌شود. تمام بار وارده به گریتینگ بر روی تسمه باربر می‌باشد بنابراین انتخاب مناسب ضخامت، ارتفاع و طول تسمه باربر تأثیر بسزایی در افزایش مقاومت گریتینگ دارد.
رابط گریتینگ: رابط گریتینگ به منظور حفظ شکل ظاهری گریتینگ و شکل گیری چشمه گریتینگ کاربرد دارد.
مش بندی: به فاصله‌ای که بین تسمه‌های باربر و رابط وجود دارد چشمه گریتینگ گفته می‌شود. چشمه گریتینگ در تحمل پذیری گریتینگ نیز تأثیر دارد.

 

وزن گریتینگ

تعیین وزن گریتینگ به عوامل مختلفی از جمله مشخصات فنی انواع گریتینگ، شکل ظاهری گریتینگ و دیتیل آن بستگی دارد. امروزه نرم افزارهای اختصاصی و جدیدی طراحی شده است که با داشتن مشخصات اولیه گریتینگ امکان محاسبه وزن گریتینگ قبل و بعد از گالوانیزه وجود دارد.
 

آخرین ویرایش و بروز رسانی در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۱۹

برچسب ها :
دسته بندی ها :