قیمت گریتینگ گالوانیزه،فلزی،فایبرگلاس،کامپوزیتی و پلیمری به روز

تاریخ انتشار : 2018/12/10

قیمت گریتینگ در انواع مختلف تولید شده از این محصول متفاوت بوده و می‌توان با توجه به ساختاری که دارد قیمت آن را برای فروش مشخص نمود. لیست قیمت قطعات گریتیگ توسط شرکت‌های معتبری که تولید کننده و ارائه دهنده این محصول می‌باشند مشخص می‌گردد.

قیمت قطعات گریتینگ با توجه به عوامل مختلفی تعیین می‌گردد و گریتینگ به عنوان کالایی تولیدی که به درخواست مشتری تهیه می‌گردد با توجه به نوسانات بازار دارای قیمت عرضه متفاوتی می‌باشد. پس از سفارش مشتری نقشه‌های ساخت گریتینگ بهتر است توسط مشتری ارائه گردد تا خدمات به بهترین نحو انجام گیرد.

 

عوامل مختلفی تعیین کننده قیمت روز گریتینگ می‌باشند که مهم‌ترین آنها شامل موارد ذیل می باشد

  • نوع گریتینگ

  • وزن گریتینگ

  • شکل گریتینگ

  • ضخامت گریتینگ

به طور کلی می‌توان گفت به نسبتی که ضخامت تسمه‌های مورد استفاده در گریتینگ افزایش پیدا کند، قیمت قطعات مشبک نیز افزایش پیدا می‌کند.

گریتینگ تولید شده با استفاده از تسمه‌های فولادی و پانچ دستی با نام گریتینگ دست ساز فولادی یا گریتینگ فلزی شناخته می‌شود.

به منظور تولید گریتینگ فلزی از خطوط نیمه اتوماتیک و اتوماتیک استفاده می‌شود.

گریتینگ فلزی به زیر شاخه‌های گریتینگ فلزی دست ساز، گریتینگ فلزی نیمه اتوماتیک و گریتینگ فلزی اتوماتیک (الکتروفورج) تقسیم می‌شود.

قیمت صفحات مشبک در اراک

قیمت گریتینگ فلزی

گریتینگ قطعات فلزی را می‌توان از نظر ساختاری به سه دسته تقسیم بندی نمود:

۱- گریتینگ تسمه در تسمه.

۲- گریتینگ تسمه در نیم تسمه.

۳- گریتینگ تسمه در میلگرد (چهار پهلوی تأیید شده).

 

قیمت صفحات مشبک فلزی که از انواع گریتینگ های مرغوب می‌باشد با توجه به نوع آن، وزن و قیمت روز بازار متفاوت می‌باشد.

قیمت سازه های فلزی

قیمت گریتینگ فایبرگلاس

گریتینگ فایبرگلاس از باکیفیت‌ترین انواع گریتینگ می‌باشد که در مقایسه با گریتینگ فلزی و  قطعات گریتینگ گالوانیزه دارای مقاومت بالاتری می‌باشد.

گریتینگ فایبرگلاس به دلیل کامپوزیت که در ساختار آن به کار گرفته شده است دارای تحمل بالایی در برابر ضربه و فشار می‌باشد.

از مهم‌ترین مزایای گریتینگ فایبرگلاس می‌توان به مقاومت بالای آن در برابر آتش، گرما، سرما، حرارت بالا و عایق بودن آن در برابر جریان برق اشاره کرد.

قیمت قطعات گریتینگ فایبرگلاس با توجه به عوامل مختلفی تعیین می‌گردد که مهم‌ترین آنها شامل قیمت مواد ساخت فایبر گلاس، قیمت روز بازار و… می‌باشد.

گریتینگ فایبرگلاس در ابعاد ۱*۲ متر و ۳۳ در ۳/۶۰ به تولید می‌رسند.

بیشترین کاربرد گریتینگ فایبرگلاس در صنایع غذایی، صنایع الکترونیک، کارگاه‌های صنعتی و آزمایشگاه‌های صنعتی می‌باشد.

گریتینگ کامپوزیت فایبرگلاس بیشترین کاربرد را در مکان‌هایی دارد که مقدار خوردگی و پوسیدگی بالا باشد و نتوان از گریتینگ گالوانیزه استفاده کرد.

 

قیمت صفحات مشبک گونه فایبرگلاس

قیمت گریتینگ کامپوزیتی

قیمت قطعات گریتینگ کامپوزیتی پس از سفارش مشتری با توجه به نوع ابعاد آن که از نظر ظاهری به سه سایز به تولید می‌رسد متفاوت می‌باشد.

گریتینگ کامپوزیتی با ارتفاع ۲۵-۳۰-۴۰ میلی متر و ابعاد چشمه‌ها نیز ابعاد ۲۵*۲۵ ابعاد ۳۳*۳۳ و ابعاد ۴۰*۴۰ به تولید می‌رسد.

به منظور اطلاع از قیمت روز گریتینگ، کارشناسان شرکت‌های تولید کننده گریتینگ آماده پاسخگویی به مشتریان می‌باشند و مشتریان می‌توانند به راحتی از قیمت روز گریتینگ اطلاع پیدا کنند.

با توجه به رشد نمودار نرخ تورم این بازه از زمان، تأثیر خود را بر المان‌های بازار گذاشته است که در این میان تأثیر در قیمت قطعات گریتینگی را نیز شامل می‌شود.

بنابراین می‌توان گفت در طول مدت گرانی‌ها به دلیل تأمین مواد اولیه، این نوسانات در قیمت روز گریتینگ نیز تاثیرگذار بوده است.

گریتینگ شبکه‌ای که به منظور حمل بار مورد استفاده قرار می‌گیرد و می‌تواند از جنس فلزی و یا غیر فلزی به تولید برسد.

 

ارزش صفحات کامپوزیت

قیمت صفحات مشبک گونه پلیمری

گریتینگ پلیمری از انواع گریتینگ تولیدی می‌باشد که به دلیل وزن سبک و مقاومت بالایی که دارد در صنایع مختلف بسیار پرکاربرد است.

هدف از تولید گریتینگ پلیمری کاهش وزن سازه‌ها و افزایش طول عمر آن‌ها می‌باشد.

همچنین دسترسی به تولید و خودکفایی در این زمینه می‌تواند در کاهش قیمت قطعات گریتینگ پلیمری تأثیر بسزایی داشته باشد.

قیمت روز گریتینگ در بخش‌های مختلف با توجه به مراحل و پروسه تولید متفاوت می‌باشد.

 

قیمت سازه های پلیمری

قیمت شبکه های مشبک پلاستیکی

گریتینگ پلاستیکی از انواع گریتینگ های پرکاربرد می‌باشد که از مقاومت شیمیایی بالایی برخوردار است.

برای انتخاب و سفارش نوع گریتینگ باید به عوامل مختلفی از قبیل کاربری فضای مورد نظر، میزان مقاومت وزنی مورد نیاز و چند پارامتر تاثیرگذار دقت کرد.

قیمت قطعات مشکب پلاستیکی با توجه به جزییات ساخت و قیمت روز بازار تعیین می‌گردد.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی رایانه‌ای شرکت‌های معتبر تولید کننده انواع گریتینگ به منظور راحتی مشتریان برای اطلاع یافتن از قیمت زوز گریتینگ پلاستیکی و سایر گریتینگ های موجود سایت‌های معتبری را راه اندازی کرده‌اند.

 

لیست قیمت قطعات گریتینگ

فروش گریتینگ مرغوب و باکیفیت در حال حاظر کار دشواری می‌باشد و تنها شرکت‌های معتبر که در زمینه تولید گریتینگ تجربه کافی دارند می‌توانند گریتینگ باکیفیت، استاندارد و مرغوب را در اختیار مشتری قرار دهند.

فروشنده گریتینگ لیست قیمت روز گریتینگ های به تولید رسیده شرکت‌های معتبر تولید کننده را در اختیار مشتری قرار می‌دهد تا مشتریان بتوانند با توجه به نیاز خود و با اطلاع از قیمت روز گریتینگ کامپوزیتی، گریتینگ فلزی، گریتینگ پلاستیکی، گریتینگ فایبر گلاس، قیمت روز گریتینگ پلیمری و ….. نوع دلخواه را جهت تولید سفارش دهند.

لیست قیمت روز گریتینگ علاوه بر نوع گریتینگ، وزن و ضخامت آن بر اساس تورم بازار تغییر پیدا می‌کند.

شرکت‌های معتبر تولید کننده گریتینگ انواع محصولات گریتینگ را از لحاظ قیمت و کیفیت در رتبه بالاتری نسبت به سایر شرکت‌های تولید کننده گریتینگ به فروش می‌رسانند.

گریتینگ شبکه‌ای که جهت تحمل بار و راه پله مکان‌هایی که امکان اجتماع گاز وجود دارد و یا در سالن رنگ کارخانه‌های اتومبیل سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

گریتینگ با توجه به محل بکارگیری آن با تنوع بالایی به تولید می‌رسد و بر اساس جنس آن، نوع و فاصله قرارگیری تسمه بار و تسمه رابط طبقه بندی می‌گردد.

این صفحات مشبک از تسمه و میلگرد ساخته می‌شوند که بنا بر نیاز مشتری در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

قیمت روز گریتینگ

مسائل اقتصادی کشورها و جوامع مختلف از مهم‌ترین عواملی است که می‌تواند تعیین کننده قیمت روز گریتینگ باشد.

موادی که در گریتینگ فایبر گلاس مورد استفاده قرار می‌گیرد شامل سیلیکا گرانول، نوعی لوله پلاستیکی و اسیتون، است که موجب تولید گریتینگ فایبر گلاس می‌شود.

با تغییر قیمت مواد فایبر گلاس قیمت روز گریتینگ فایبر گلاس نیز تغییر پیدا می‌کند.

 

مشخصات ورق انواع گریتینگ

ورق گریتینگ از مشخصات گریتینگ با ضخامت های مختلفی به تولید می رسد و یکی از عوامل تعیین کننده قیمت گریتینگ می باشد. از انواع ورق گریتینگ میتوان به ورق گریتینگ گالوانیزه اشاره کرده که روشی مطمئن برای محافظت از گالوانیزه به شمار می رود و از روی برای پوشاندن فلز مادر استفاده می شود.

 

سازندگان سازه های گریتینگی در تهران

سازنده گریتینگ تهران مانند گریتینگ اصفهان صفحات شبکه ای را از جنس های مختلف فلزی تا انواع دیگر مانند فایبرگلاس و غیره تولید می نماید. هر نوع از گریتینگ با توجه به مشخصات ظاهری و دیتیل تشکیل دهنده آن می توانند در مکان های مختلف مانند اماکن عمومی و حتی در صنایع گوناگون کاربرد مختص به خود را داشته باشند. این شبکه های توری با عنوان گریتینگ که به صورت طولی و عرضی طراحی می شوند می توانند ظاهر خوب و وزن مناسبی برای نصب راحت تر و حمل بهتر داشته باشند. سازنده گریتینگ تهران این محصول را در شکل های مربع، مستطیل و گرد حتی انواع مثلثی به سفارش مشتری تولید و عرضه می نماید. با داشتن قیمت مناسبی که برای گریتینگ وجود دارد صرفه اقتصادی برای مشتریان خواهد داشت.

 

شرکت های سازنده قطعات و سازه های مشبک در اصفهان

گریتینگ اصفهان به عنوان صفحاتی مشبک شناخته می شوند که دارای مشخصاتی مانند عبور هوا از قسمت های شبکه ای هستند. این نوع گریتینگ می تواند وزن بالایی را در هر مکانی که در آنجا نصب شده باشد به بهترین شکل ممکن تحمل نماید. طراحی و ساختار تخصصی این محصول سبب می شود که ویژگی های آن به بهینه ترین شکل ممکن حفظ شود. گریتینگ اصفهان دارای طرح های مختلفی می باشد تا کاربرد آن به شکل متنوع افزایش یافته و مشتریان را در بالاترین شکل ممکن راضی نگهدارد.

برچسب ها :
دسته بندی ها :