گریتینگ کامپوزیت : فروش فوری گریتینگ فایبرگلاس در شرکت رهبان

تاریخ انتشار : 2019/02/27

گریتینگ کامپوزیت دارای انواع بسیار مختلفی بوده که از بین آن‌ها می‌توان به گریتینگ FRP و گریتینگ GRP اشاره نمود. هر کدام از این گریتینگ ها دارای مزایای بسیار زیادی می‌باشند. فروش آنلاین انواع گریتینگ های کامپوزیتی باعث سهولت در امر خرید گریتینگ های کامپوزیتی شده است.

قیمت گریتینگ کامپوزیتی

گریتینگ کامپوزیتی یکی از کاربردی‌ترین نمونه از گریتینگ های موجود در بازار به شمار می‌رود. گریتینگ های کامپوزیتی معمولاً در موارد بسیار مختلفی از جمله دریچه‌های منهول، پله، کاور کانال، سکوهای نفتی، نیروگاه‌ها و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرند. بدین ترتیب قیمت گریتینگ های کامپوزیتی دارای اهمیت بسیار زیادی می‌باشد. گریتینگ های کامپوزیتی دارای قیمت نسبتاً مناسب‌تری نسبت به سایر گریتینگ های موجود در بازار می‌باشند. بدین ترتیب استفاده از این نوع گریتینگ ها بسیار زیاد می‌باشد.

 

گریتینگ کامپوزیت اراک

 

توضیحاتی در مورد گریتینگ کامپوزیت

گریتینگ کامپوزیت یکی از بهترین و کاربردی‌ترین نمونه از گریتینگ های موجود در بازار به شمار می‌رود. این نوع از گریتینگ ها معمولاً از مواد ترکیبی مانند رزین و الیاف تهیه و تولید می‌شود. گریتینگ کامپوزیت دارای قابلیت‌های بسیار بیشتری نسبت به نمونه‌های مختلف موجود در بازار از جمله گریتینگ های فلزی می‌باشد. معمولاً گریتینگ ها به صورت مشبک برای استفاده در صنایع مختلف ساخته می‌شوند. گریتینگ کامپوزیت دارای نمونه‌های مختلفی می‌باشد که از کاربردی‌ترین آن‌ها می‌توان به گریتینگ frp و گریتینگ grp اشاره نمود.

 

گریتینگ frp

گریتینگ frp نوعی از گریتینگ های کامپوزیت پالترود به شمار می‌روند. این نوع از گریتینگ های frp از اسمبل کردن پالترود کامپوزیت به شکل I و T ساخته می‌شوند. FRP مخفف عبارت Fiber Reinforced Polymer می‌باشد که معنای آن نیز پلیمرهای تقویت شده بافیبر نیز می‌باشد. وزن این نوع از گریتینگ ها نسبت به سایر نمونه‌های گریتینگ کمتر می‌باشد. گریتینگ کامپوزیت FRP در برابر جریان الکتریسیته نیز عایق می‌باشد. مقاومت در برابر خوردگی و رطوبت نیز از دیگر مزایای گریتینگ FRP به شمار می‌رود.

 

گریتینگ frp

 

گریتینگ GRP

گریتینگ GRP از دیگر نمونه‌های گریتینگ کامپوزیت پالترود به شمار می‌رود. این نوع از گریتینگ ها نیز دارای مزایای بسیار زیادی بوده و از نظر کارایی به گریتینگ FRP شباهت‌هایی دارند. گریتینگ GRP دارای دوام و طول عمر بسیار مناسبی می‌باشد. وزن این نوع از گریتینگ ها بسیار مناسب بوده و نیاز به صرف هزینه‌های بالا برای جابجایی آن‌ها نمی‌باشد. تولید گریتینگ کامپوزیت GRP در رنگ‌های مختلف باعث شده تا کاربرد آنها بسیار وسیع باشد. مقاومت این نوع از گریتینگ ها بسیار مناسب بوده و همچنین قابلیت ارتجاعی آنها بسیار مناسب می‌باشد.

گریتینگ GRP

 

فروش گریتینگ فایبرگلاس

گریتینگ فایبر گلاس نوعی از گریتینگ های کامپوزیتی به شمار می‌رود که در آنها از مواد پلیمری و همچنین الیاف شیشه یا پشم شیشه استفاده شده است. گریتینگ فایبر گلاس معمولاً عایق حرارتی می‌باشد. گریتینگ فایبر گلاس در برابر خوردگی نیز مقاومت بسیار زیادی از خود نشان می‌دهد. فروش گریتینگ های فایبرگلاس از طریق اینترنت باعث شده تا دسترسی از نقاط مختلف کشور به این محصولات راحت‌تر انجام شود.

فروش گریتینگ فایبرگلاس

 

فروش گریتینگ کامپوزیت

فروش گریتینگ کامپوزیت از طریق اینترنت باعث می‌شود تا همه افراد و شرکت‌های خریدار این محصولات بتوانند با قیمت بسیار مناسبی انواع گریتینگ را خریداری نمایند. فروش آنلاین گریتینگ های کامپوزیتی باعث می‌شود تا نیاز به صرف هزینه و زمان زیادی برای خرید گریتینگ های کامپوزیتی نباشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت سفارش خرید انواع گریتینگ و اطلاعات مربوط به قیمت انواع صفحات و شبکه های  مشبک بر روی این قسمت کلیک نمایید

۴۵۲۴

آخرین بروز رسانی و ویرایش در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۰