گریتینگ اصفهان : قیمت روز گریتینگ+سفارش ساخت گریتینگ+فروش گریتینگ

آنچه در این نوشته می خوانید

گریتینگ به نوعی شبکه فولادی یا فایبرگلاس که به عنوان کفپوش در صنعت ساختمان سازی کاربرد قابل توجهی دارد گریتینگ گفته می‌شود. امروزه در شهرهای مختلف ایران گریتینگ به طور گسترده تولید می‌شود و از بهترین آن‌ها می‌توان به گریتینگ استان اصفهان و گریتینگ کلان شهر اراک اشاره کرد. در این مقاله قیمت به روز گریتینگ اصفهان و اراک را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

 

گریتینگ چیست و قیمت روز گریتینگ اصفهان چقدر است؟

گریتینگ اصفهان چیست و قیمت روز آن چقدر است؟ در این مقاله قصد داریم به این سؤالات پاسخی منطقی ارائه دهیم. به نوعی شبکه از جنس فولاد یا فایبرگلاس که به عنوان پوشش کف و پله‌های کارخانجات و ساختمان‌های شهری کاربرد قابل توجهی دارد گریتینگ گفته می‌شود.

به طور کلی گریتینگ دارای خواصی از جمله مقاومت بالا، امکان عبور نور و هوا، ظاهر زیبا و قیمت پایین می‌باشد. در سال‌های اخیر شرکت‌ها و کارگاه‌های مختلفی در سراسر ایران اقدام به تولید گریتینگ نموده‌اند و به فعالیت خود در این زمینه ادامه داده‌اند. گریتینگ اصفهان و گریتینگ تهران از جمله کارگاه‌های برتر در زمینه تولید گریتینگ در ایران شناخته شده‌اند. در این مقاله قصد داریم قیمت روز گریتینگ اصفهان را مورد بررسی قرار دهیم.

گریتینگ اصفهان

 

قیمت روز گریتینگ چقدر است؟

عوامل مختلفی تأثیر مستقیم روی قیمت روز گریتینگ دارند که از جمله این عوامل می‌توان به جنس آن، تعداد تسمه‌های باربر و وزن آن اشاره کرد. گریتینگ ها یکی از پر کاربردترین قطعات در صنایع مختلف می‌باشند که هر یک از مدل‌های آن دارای کاربردهای منحصر به فرد خود می‌باشند. نوع طراحی و طریقه اتصال تسمه‌ها نیز از دیگر عواملی هستند که بر قیمت روز گریتینگ تأثیر دارند. به طور کلی می‌توان گفت گریتینگ به صورت تسمه در تسمه و تسمه در میلگرد به یکدیگر متصل می‌شوند. از دیگر عوامل مؤثر بر قیمت روز گریتینگ اصفهان می‌توان به جنس فلز، پوشش گالوانیزاسیون استفاده شده در هنگام تولید، طراحی، قدرت تحمل بار وارد شده و وزن آن اشاره کرد.

 

قیمت گریتینگ

همانطور که گفتیم گریتینگ در انواع مدل‌ها و ابعاد تولید شده‌اند. همچنین یادآور شدیم که قیمت روز گریتینگ به عوامل مختلفی بستگی دارد. در این بخش از مقاله قیمت گریتینگ ها در مدل‌های مختلف را به طور مختصر مورد بررسی قرار خواهیم داد. با توجه به نیاز خود می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب نموده و جهت خرید آن با ما تماس حاصل نمایید.

قیمت گریتینگ مدل گالوانیزه تسمه-نیم تسمه، تسمه-چهار پهلو، تسمه-تسمه و تسمه میلگرد حدود 87500 ریال می‌باشد.

قیمت روز گریتینگ فلزی تسمه-چهار پهلو، تسمه-نیم تسمه، تسمه- میلگرد و تسمه- تسمه حدود 66500 ریال می‌باشد.
قیمت روز گریتینگ پله تسمه-تسمه 89500 ریال و تسمه- نیم تسمه نیز حدود 88500 ریال می‌باشند.
و در نهایت قیمت روز گریتینگ استنلس استیل تسمه- نیم تسمه، استنلس استیل تسمه- تسمه، استنلس استیل تسمه- چهار پهلو و استنلس استیل تسمه- میلگرد دارای دامنه‌ای از 615700 ریال تا 618500 ریال می‌باشد.

 

قیمت روز گریتینگ در اصفهان

 

سازنده گریتینگ تهران

با پیشرفت روز افزون صنعت در عصر جدید نیاز به قطعات سبک و مقاوم در برابر محیط اسیدی و قلیایی به طور پیوسته در حال افزایش است و همچنین از آنجا که به قطعاتی نیاز داریم تا در برابر تحمل وزن بالا مقاوم باشند انواع قطعات گریتینگ در کشورهای مختلف جهان در حال تولید می‌باشند. در برخی از شهرهای مهم صنعتی ایران نیز گریتینگ انواع گریتینگ در ابعاد و سایزهای مختلف تولید می‌شوند. تهران، اصفهان و اراک از جمله شهرهای مهم صنعتی ایران می‌باشند که گریتینگ در آن‌ها در تعداد بالا تولید می‌شود.

مهم ترین استان های تولید گریتینگ در ایران

یکی از مهمترین استان‌ها و شهرهای ایران در زمینه تولید انواع گریتینگ تهران می‌باشد که با توجه به موقعیت سیاسی و جغرافیایی آن اغلب مورد توجه صنعتگران قرار می‌گیرد. با تولید و ورود یک کالای جدید به عرصه بازار ایران اکثر مردم آن را در تهران جست و جو می‌کنند. علاوه بر گریتینگ تهران، گریتینگ اصفهان نیز یکی از کالاهای با کیفیت در این زمینه می‌باشد. گریتینگ اصفهان برای جلب رضایت مشتریان به سراسر ایران ارسال می‌شود و در شهرهای مختلف نماینده فروش گریتینگ وجود دارد. می‌توانید با مراجعه به نمایندگی‌های گریتینگ تهران و گریتینگ اصفهان کالای مورد نظر خود را با قیمتی متعادل خریداری نمایید.

 

سازنده گریتینگ تهران

 

فروش گریتینگ

همانطور که گفتیم گریتینگ در صنعت ساختمان سازی و صنایع مختلف کاربردهای مخصوصی دارند از این رو گریتینگ در شهرهای مختلف به طور گسترده عرضه می‌شوند. از جمله مهمترین شهرهای ارائه دهنده گریتینگ با کیفیت بالا تهران، اصفهان، شیراز و اراک می‌باشند. می‌توانید جهت خرید گریتینگ در مدل مورد نیاز خود به یکی از نمایندگان فروش گریتینگ مراجعه کنید تا با قیمتی ایده آل کالای مورد نیاز خود را خریداری نمایید.

 

گریتینگ شیراز

علاوه بر گریتینگ اصفهان، گریتینگ تهران و گریتینگ اراک گریتینگ های تولید شده در شیراز نیز از کیفیت بالایی بهره مند هستند. همچنین گریتینگ شیراز در شهرهای مختلف اقدام به پذیرش نمایندگی‌های مستقیم نموده است تا به راحتی بتواند محصولات تولید شده خود را به فروش برسانند. انواع گریتینگ ها در جنس‌ها و اندازه‌های مختلف در استان فارس و به طور شهر شیراز در گستره وسیع تولید می‌شوند و وارد عرصه بازار می‌شوند.

 

نحوه محاسبه وزن گریتینگ

همانطور که گفتیم یکی از عوامل مؤثر بر قیمت گریتینگ اصفهان و گریتینگ های تولید شده در دیگر استان‌های کشور وزن آن می‌باشد از این رو بهتر است با نحوه محاسبه وزن انواع گریتینگ ها آشنا شوید. از آنجا که گریتینگ ها اغلب وزن پایینی دارند استفاده از آن‌ها به طور روز افزون در حال افزایش است. وزن گریتینگ به عوامل مختلفی بستگی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به نوع طراحی، نوع جنس و جزئیات فنی آن اشاره کرد. با پیشرفت علم و تکنولوژی نرم افزارهای مختلفی برای محاسبه وزن قطعات گریتینگی تولید شده ساخته شده‌اند. با ارائه ویژگی‌های گریتینگ اصفهان به نرم افزار وزن نهایی قبل از گالوانیزاسیون برای شما محاسبه خواهد شد. با استفاده از این نرم افزارها و داده‌های باربر، رابط، ضخامت تسمه باربر و غیره قادر به محاسبه وزن نهایی گریتینگ خواهید بود.

 

سفارش ساخت گریتینگ در شیراز

 

موارد کاربرد گریتینگ اصفهان و دیگر گریتینگ ها

در صنعت پل سازی برای ساخت عرشه پل و پله‌های پل می‌توانید از گریتینگ استفاده کنید. استفاده از گریتینگ برای ساخت پل باعث می‌شود مقاومت پل برای تحمل وزن بالا مناسب باشد و همچنین از آنجا که گریتینگ ها نسبت به شرایط آب و هوایی مقاومت خوبی دارد در زمستان‌های سرد و یخبندان و تابستان‌های گرم و سوزان تغییر شکل نخواهند داد و ماهیت خود را حفظ می‌کنند. استفاده از گریتینگ ها در مکان‌هایی که ایمنی، استحکام و تحمل وزن بالا، ساخت آسان، سریع و با کیفیت مورد نظر باشد مناسب می‌باشد.

 

فروش گریتینگ در اصفهان و شیراز

آخرین به روز رسانی و ویرایش در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *