وزن مخصوص گریتینگ : قیمت گریتینگ + بارگذاری گریتینگ

تاریخ انتشار : 2019/03/13

وزن مخصوص گریتینگ که از مشخصات بارز این محصول می‌باشد به شکلی متمایز تعیین می‌شود. اگر این محصول به صورت استاندارد و با رعایت اصول مشخص تولید و عرضه گردد دارای کاربردی بیشتر بوده و نصب آن نیز به شکلی ساده‌تر امکان پذیر است. وزن قطعات سازه گریتینگی می‌تواند در تعیین قیمت فروش نیز مؤثر باشد.

 

قیمت گریتینگ

قیمت گریتینگ از مهم‌ترین عواملی است که برای خرید این محصول مورد توجه مشتری قرار می‌گیرد. عوامل مختلفی به طور مستقیم و غیر مستقیم در قیمت انواع سازه های گریتینگ تاثیرگذار هستند. قیمت گریتینگ با توجه به قیمت روز مواد مورد نیاز برای ساخت و تولید این محصول و میزان ضخامت گریتینگ همین طور وزن مخصوص گریتینگ، متفاوت می‌باشد. سازندگان گریتینگ جهت کسب رضایت مشتری این محصول کاربردی را با بالاترین کیفیت و قیمت ایده آل به تولید می‌رسانند.

 

قیمت هر متر مربع گریتینگ

قیمت هر متر مربع گریتینگ با توجه به افزایش و یا کاهش نوسانت بازار متغیر است. قیمت هر متر مربع گریتینگ در قیمت فروش نهایی این محصول بیشترین تأثیر گذاری را دارد.

 

وزن مخصوص گریتینگ

 

وزن گریتینگ گالوانیزه تهران

وزن مخصوص گریتینگ و صفحات مشبک گالوانیزه دربردارنده مشخصات متمایز کننده این محصول می‌باشد که با ابعاد گریتینگ نیز ارتباط دارد. استاندارد گریتینگ که در زمان تولید گریتینگ بسیار مهم است از جمله مشخصات گریتینگ برای عرضه به مشتریان قلمداد می‌شود و تعیین قیمت گریتینگ با توجه به کیفیت و استانداردهای مشخص شده صورت می‌گیرد. سازنده گریتینگ مواردی مانند بارگذاری گریتینگ را مورد توجه قرار می‌دهد و تعیین قیمت هر متر مربع از گریتینگ در تهران ، اراک و سایر نقاط کشور  با توجه به ابعاد و وزن آن صورت خواهد گرفت.

 

وزن انواع گریتینگ

وزن مخصوص گریتینگ با توجه به نوع گریتینگ و مکانی که مورد استفاده قرار می‌گیرد متفاوت می‌باشد. وزن مخصوص گریتینگ یکی از شاخصه‌های انواع گریتینگ می‌باشد که در افزایش و یا کاهش مقاومت محصول و قیمت فروش آن تأثیر بسزایی دارد. وزن مخصوص گریتینگ با توجه به جنس موادی که برای ساخت این محصول مورد استفاده قرار می‌گیرد متفاوت می‌باشد.

 

ابعاد گریتینگ

ابعاد گریتینگ به ویژه گریتینگ فلزی که در زمره وزن مخصوص گریتینگ قرار می‌گیرد بر اساس نوع گریتینگ به صورت گریتینگ های آماده و یا گریتینگ های سفارشی در کارگاه‌های مخصوص تولید گریتینگ ساخته می‌شود. با توجه به کاربرد گسترده‌ای که این محصول در صنایع مختلف و ساختمان سازی دارد، ابعاد گریتینگ متغیر می‌باشد و با وزن‌های مختلفی به تولید می‌رسد.

 

استاندارد گریتینگ

استاندارد گریتینگ مطابق با استانداردهای بین المللی می‌باشد و برای ساخت این محصول همانند تمامی محصولات تولیدی دیگر رعایت اصول مربوطه رعایت می‌گردد. در استاندارد گریتینگ موارد مختلفی از جمله جوشکاری، تلرانس تابیدگی و ابعادی و تلرانس نصب گریتینگ به وضوح بیان شده است.

 

مشخصات گریتینگ

به طور کلی می‌توان گفت مشخصات گریتینگ در برگیرنده ویژگی‌های انواع گریتینگ می‌باشد. بر اساس مشخصات فنی گریتینگ می‌توان این محصول را به سه نوع تسمه در تسمه، تسمه در نیم تسمه و تسمه در میلگرد (چهار پهلوی تابیده شده) تقسیم بندی کرد که هر یک دارای ویژگی‌های منحصر به فرد می‌باشند.

 

گریتینگ چیست

گریتینگ محصولی است که کاربردی اصلی آن در صنایع مختلف برای سازه‌های فلزی، سکوهای نفتی، صنایع غذایی و…. می‌باشد. برای ساخت گریتینگ تسمه‌های باربر و رابط را به صورت شبکه‌ای به یکدیگر اتصال می‌دهند. امروزه گریتینگ محصولی شناخته شده می‌باشد که به دلیل افزایش درخواست برای تولید این محصول تعداد شرکت‌های سازنده گریتینگ نسبت به گذشته افزایش پیدا کرده است.

 

سازنده گریتینگ

سازنده انواع قطعات و سازه های گریتینگ پس از ثبت درخواست مشتری برای ساخت انواع گریتینگ در کوتاه‌ترین زمان ممکن این محصول کاربردی را به تولید می‌رساند. سازنده گریتینگ، وزن مخصوص گریتینگ، ابعاد گریتینگ و نوع گریتینگ را با توجه به محل مورد نیاز تعیین می‌کند.

 

بارگذاری گریتینگ

برای تعریف مشخص از بارگذاری گریتینگ و تعیین وزن مخصوص انواع گریتینگ باید گفت به تحمل میزان بار گسترده و بار متمرکز بر هر متر مربع گریتینگ گفته می‌شود. بارگذاری گریتینگ باید به شیوه صحیح انجام شود تا بتواند بیشترین میزان تحمل بار را دارا باشد.

 

تماس سریع با شرکت رهبان گریتینگ

آخرین ویرایش و بروزرسانی در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۱۷

برچسب ها :
دسته بندی ها :