گریتینگ استاندارد : طراحی و ساخت انواع گریتینگ های جدید

تاریخ انتشار : 2019/04/07

گریتینگ استاندارد دارای ویژگی‌هایی است که سبب می‌شود کیفیت محصول به بهترین شکل ممکن افزایش پیدا کند. در ضمن کاربردی محصول با رعایت نکات استاندارد در زمینه طراحی و ساختار محصول سبب می‌شود که کاربری آن افزایش پیدا کرده و رضایت خاطر مصرف کننده را به همراه داشته باشد.

گریتینگ استاندارد مشخصه‌های بارزی در زمینه طراحی و تولید گریتینگ دارد که توسط سازندگان محصول به بهترین شکل ممکن رعایت می‌شود که شامل ابعاد گریتینگ و مشخصات گریتینگ به شکل‌های مختلف می‌شود. ابعاد گریتینگ استاندارد کاربری محصول را افزایش می‌دهد و در مشخصات گریتینگ به نحو مطلوب قابل مشاهده است. سازنده گریتینگ در قسمت‌های مختلف از انواع محصول از جمله ابعاد گریتینگ فلزی محاسبات گریتینگ را انجام می‌دهد. گریتینگ در تبریز محصولی کاربردی به شیوه‌ای مناسب می‌باشد تا مصرف کنندگان بتوانند آن را به راحتی نصب کرده و استفاده کنند.

ساخت و تولید گریتینگ استاندارد

سازنده گریتینگ

سازنده گریتینگ بر اساس انتخاب و طراحی گریتینگ توسط مشتری و پس از تعیین وزن و ابعاد آن، این قطعه را با بالاترین کیفیت طراحی کرده و به تولید می‌رساند. سازندگان گریتینگ های صنعتی جهت افزایش مقاومت گریتینگ و پیشگیری از خوردگی فلز آن را آبکاری گالوانیزه گرم می‌کند.

 

گریتینگ چیست

گریتینگ محصولی پرکاربرد در صنایع مختلف و شهرسازی می‌باشد که به صورت صفحات شبکه‌ای با دوام ساخته می‌شود. در طراحی و ساخت گریتینگ استاندارد علاوه بر این که به مقاومت و کیفیت ساخت آن توجه می‌شود، زیبایی ظاهری آن نیز مورد توجه سازنده گریتینگ قرار می‌گیرد. انواع گریتینگ با توجه به محل به کارگیری آن به صورت فلزی یا غیر فلزی ساخته می‌شود. امروزه فروش انواع گریتینگ نسبت به گذشته افزایش یافته است که یکی از مهم‌ترین دلایل آن مقاومت بالا و قیمت مناسب نسبت به محصولات مشابه به تولید رسیده می‌باشد.

 

ساخت گریتینگ استاندارد

برای ساخت گریتینگ استاندارد، اصول و استانداردهای طراحی و ساخت آن توسط شرکت‌های سازنده گریتینگ رعایت می‌شود. تولید انواع گریتینگ استاندارد مطابق با استانداردهای بین المللی ANSI MBG 531 & 532 می‌باشد. علاوه بر این قطعات به تولید رسیده گریتینگ بر اساس استاندارد ASTM A123 آبکاری می‌شود.

ابعاد گریتینگ استاندارد

ابعاد استاندارد گریتینگ با توجه به نوع گریتینگ و مکانی که قرار است مورد استفاده قرار بگیرد تعیین می‌شود. بسیاری از شرکت‌های تولید کنندهٔ انواع گریتینگ، جداول مشخصات فنی و ابعاد گریتینگ استاندارد را در سایت‌های خود به نمایش می‌گذارند.

ابعاد گریتینگ

ابعاد گریتینگ می‌تواند پس از سفارش مشتری برای ساخت گریتینگ مورد نظر تعیین شود. تعیین ابعاد گریتینگ به عوامل مختلفی بستگی دارد. ابعاد گریتینگ استاندارد از مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار در قیمت نهایی فروش گریتینگ می‌باشد.

مشخصات گریتینگ

مهم‌ترین مشخصات گریتینگ این است که برای طراحی و ساخت انواع گریتینگ از یک تسمه باربر و رابط یا میلگرد استفاده می‌شود که نوع برخورد آنها به صورت شبکه‌ای است. مشخصات گریتینگ با طراحی و تولید سه نوع گریتینگ تعیین می‌شود که شامل گریتینگ تسمه در تسمه، گریتینگ تسمه در نیم تسمه و تسمه در میلگرد (چهار پهلوی تابیده شده) می‌باشد.

ابعاد گریتینگ فلزی

گریتینگ فلزی یکی از پرکاربردترین انواع گریتینگ در صنایع مختلف است که دارای انواع مختلفی می‌باشد. ابعاد گریتینگ فلزی بر اساس طراحی و ساخت نوع گریتینگ فلزی، سفارش مشتری و مکان مورد نظر متفاوت می‌باشد. ابعاد گریتینگ فلزی از مهم‌ترین عوامل تعیین کنندهٔ قیمت فروش آن می‌باشد.

محاسبات گریتینگ

برای محاسبات گریتینگ استاندارد عوامل مختلفی در نظر گرفته می‌شود که دربرگیرنده مشخصات فنی گریتینگ، شکل ظاهری گریتینگ و دیتیل آن می‌باشد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی رایانه‌ای از نرم افزارهای جدید و اختصاصی برای محاسبات گریتینگ استفاده می‌شود.

گریتینگ در تبریز

انواع مدل گریتینگ در تبریز پس از سفارش مشتری با توجه به قیمت نهایی گریتینگ و قیمت روز بازار به فروش می‌رسد. گریتینگ در تبریز آماده پاسخگویی به نیاز مشتریان می‌باشد و این محصول را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به آنها عرضه می‌کند.

 

بروز رسانی و آپدیت مطلب در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۱۵

تماس سریع با شرکت رهبان گریتینگ

برچسب ها :
دسته بندی ها :