قیمت روز گریتینگ : قیمت آنلاین انواع گریتینگ و پله فلزی|شرکت رهبان گریتینگ

تاریخ انتشار : 2019/03/12

قیمت روز گریتینگ بسته به جنس و ساختاری که در مواد اولیه برای تولید صفحات مشبک گونه گریتینگ مورد استفاده قرار گرفته است تعیین می‌شود. در نهایت با توجه به نوع مشخص از محصول می‌توان آن را در لیست قیمت گریتینگ ارائه شده توسط فروشندگان جستجو و بهترین نوع را خریداری نمود.

 

قیمت انواع گریتینگ

قیمت روز انواع گریتینگ با فاکتورهای مختلف و انواع متفاوت از این محصول مشخص می‌شود. قیمت انواع شبکه های گریتینگ فایبر گلاس از قیمت گریتینگ کامپوزیتی به دلیل داشتن جنس متفاوت با یکدیگر فرق می‌کند. فروشنده گریتینگ مطابق با وزن گریتینگ محصول را عرضه کرده و سازنده گریتینگ انواع گریتینگ را طبق خواسته مشتریان تولید می‌کند. قیمت گریتینگ پلیمری به صورت بروز تعیین شده و نوسان دارد.

 

قیمت روز گریتینگ

تعیین قیمت روز گریتینگ توسط کارشناسان فروش که دارای مهارت‌های لازم در زمینهٔ طراحی و ساختار محصول هستند انجام می‌شود. کارشناسان فروش از هزینهٔ تمام شدهٔ این محصول اطلاع دارند و با توجه به قیمت روز بازار، قیمت روز گریتینگ را تعیین می‌کنند. قیمت روز گریتینگ مانند محصولات دیگر ثابت نیست و به نسبتی که نوسانات بازار افزایش پیدا می‌کند، قیمت روز گریتینگ نیز افزایش می‌یابد.

 

قیمت گریتینگ فایبرگلاس

قیمت گریتینگ فایبرگلاس

قیمت شبکه های گریتینگی فایبرگلاس با توجه به نوع طراحی و میزان مقاومت آن تعیین می‌شود. گریتینگ فایبرگلاس کاربردهای گسترده‌ای در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، مخابرات، برق و الکترونیک، صنایع شیمیایی و آب و فاضلاب شهری دارد و قیمت گریتینگ فایبرگلاس با توجه به ابعاد مورد نیاز جهت طراحی و ساخت این محصول و میزان ضخامت و کیفیت ساخت آن متفاوت می‌باشد.

 

قیمت گریتینگ کامپوزیتی

قیمت گریتینگ کامپوزیتی با انواع دیگر گریتینگ متفاوت می‌باشد. پس از سفارش مشتری برای طراحی و ساخت نوع گریتینگ کامپوزیتی، ابعاد و وزن آن و قیمت روز گریتینگ کامپوزیتی، فروشنده گریتینگ قیمت گریتینگ کامپوزیتی را مشخص می‌کند.

قیمت گریتینگ پلیمری

به میزانی که وزن سازه‌های گریتینگ پلیمری کاهش پیدا کند و مقاومت و طول عمر این محصول افزایش پیدا کند، قیمت گریتینگ پلیمری نیز افزایش می‌یابد و این امر ممکن هست در خرید شبکه های پلیمری یا فایبرگلاس تاثیر بگذارد  با توجه به کاربردهای گسترده‌ای که گریتینگ پلیمری در مکان‌های مختلف دارد، امکان طراحی و ساخت این محصول توسط شرکت‌های سازنده گریتینگ وجود دارد مشتریان برای اطلاع از قیمت گریتینگ پلیمری می‌توانند با کارشناسان فروش تماس حاصل کنند.

فروشنده گریتینگ

فروشنده گریتینگ، انواع گریتینگ های سفارشی مشتریان را پس از تعیین ابعاد، جنس و تولید آن با قیمت مناسب به فروش می‌رساند. شرکت‌های معتبر تولید کننده و فروشنده گریتینگ، با توجه به نیاز خریدار گریتینگ نوع مناسب از گریتینگ را به آنها معرفی می‌کند و با ایجاد اعتماد در بین خریداران، گریتینگ مرغوب و با کیفیت را به آنها عرضه می‌کند.

وزن گریتینگ

یکی از مهم‌ترین عوامل تعیین کننده قیمت روز انواع گریتینگ، وزن گریتینگ می‌باشد. وزن گریتینگ با توجه به مکانی که قرار است این محصول مورد استفاده قرار بگیرد متفاوت می‌باشد. تعیین وزن گریتینگ به صورت سفارشی امکان پذیر می‌باشد و مشتریان می‌توانند پس از تعیین ابعاد مورد نیاز خود، برای سفارش و ساخت گریتینگ به شرکت‌های سازنده گریتینگ مراجعه کنند و آن را به صورت غیر حضوری سفارش دهند.

سازنده گریتینگ

گریتینگ به دلیل داشتن ویژگی‌های منحصر به فرد خود جایگاهی ویژه را در صنعت‌های گوناگون و شهرسازی به خود اختصاص داده است. سازنده گریتینگ به ویژه در تهران و اراک با توجه به نیاز مشتری، بهترین نوع گریتینگ را به آنها معرفی می‌کند و این محصول را با مقاومت بالا و کیفیت عالی در اختیار آنها قرار می‌دهد.

انواع گریتینگ

گریتینگ از لحاظ جنس و سازه دارای انواع مختلفی می‌باشد. انواع گریتینگ با توجه به مکانی که قرار است مورد استفاده قرار بگیرد پس از سفارش مشتری به صورت‌های زیر به تولید می‌رسد:

  • گریتینگ مضرس
  • گریتینگ آلومینیوم
  • گریتینگ الکتروفورج
  • گریتینگ پله
  • گریتینگ فلزی
  • گریتینگ فایبرگلاس
  • گریتینگ گالوانیزه

گریتینگ چیست

به شبکه‌هایی که از جنس فولاد و یا فایبرگلاس ساخته می‌شوند گریتینگ گفته می‌شود. گریتینگ نسبت به گزینه‌های مشابه با قیمت پایین‌تری به فروش می‌رسد و به دلیل زیبایی ظاهری، تنوع از لحاظ جنس و سازه و مقاومت بالا در برابر عوامل مختلف جوی یکی از انتخاب‌های مشتریان برای پوشش کف و ساختمان هاس شهری می‌باشد. قیمت روز هر نوع گریتینگ با در نظر داشتن ساختار خوب متنوع می‌باشد.

 

آخرین ویرایش و بروزرسانی در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۱۷

 

تماس سریع با شرکت رهبان گریتینگ

برچسب ها :
دسته بندی ها :