گریتینگ grp : آیا میخواهید پول کمتری برای گریتینگ پرداخت نمایید؟

تاریخ انتشار : 2019/03/22

گریتینگ grp یکی از انواع قطعات و سازه های پرکاربرد گریتینگ می‌باشد که دارای مشخصاتی متمایز و مختص به خود می‌باشد. این محصول را می‌توان در اختیار مصرف کنندگان متعدد قرار داد. قیمت فروش و عرضه این محصول با ویژگی‌های مختلفی مشاهده می‌شود که با توجه به ساختار و طراحی به گونه‌ای متنوع عرضه می‌شوند.

گریتینگ grp یکی از انواع گریتینگ می‌باشد که مصارف متعددی دارد. قیمت گریتینگ کامپوزیتی و گریتینگ frp با عوامل مختلفی مشخص می‌شود. کامپوزیت آسیا به عنوان یک محصول ساختمانی شناخته می‌شود و فروش گریتینگ فایبر گلاس با داشتن مقاومت مناسب شناخته شده است. محصولات grp مانند نردبان کابل grp و سینی کابل grp هر کدام مشخصه‌های منحصر بفردی در انواع ارائه شده دارند. شرکت کامپوزیت صنعت قائم سازنده گریتینگ کامپوزیتی و فایبرگلاس انواع مطلوبی از این محصولات را در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌دهد.

 

قیمت گریتینگ کامپوزیتی

قیمت انواع قطعات گریتینگی کامپوزیتی نسبت به کیفیت ساخت و طول عمر بالایی که دارد مناسب می‌باشد. عوامل مختلفی در تعیین قیمت گریتینگ کامپوزیتی به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم می‌توانند نقش داشته باشند. برای اطلاع از قیمت روز گریتینگ کامپوزیتی می‌توانید با کارشناسان فروش شرکت‌های تولید کننده این محصول تماس حاصل کنید.

 

انواع گریتینگ grp

انواع گریتینگ grp از انواع محصولات پرکاربرد در صنایع مختلف می‌باشد که به دلیل داشتن ویژگی‌های مثبتی از جمله وزن سبک، مقاومت بالا در برابر خوردگی، نصب آسان به همراه هزینه نگهداری پایین، مقاومت بالا در برابر آتش سوزی و زیبایی ظاهری آن، جایگزین بسیار خوبی برای گریتینگ های آلومینیومی و فولادی در مناطقی از کشور که در معرض خوردگی قرار دارند می‌باشد و امروزه جایگاه ویژه‌ای را در صنایع مختلف به ویژه ساختمان سازی به خود اختصاص داده است.

 

گریتینگ frp
گریتینگ frp

امروزه بسیاری از شرکت‌های معتبر تولید کننده انواع گریتینگ برای حل مشکلات خوردگی در صنعت ساختمان سازی، گریتینگ frp و گریتینگ grp را به تولید می‌رسانند. به کارگیری گریتینگ frp در صنایع مختلف می‌تواند مشکلات ناشی از اتلاف هزینه‌ها و از کار افتادگی دستگاه‌ها را که بر اثر مشکل خوردگی ایجاد می‌شوند را حل کند.

 

کامپوزیت آسیا

کامپوزیت آسیا با سابقه درخشان و با داشتن نیروهای متخصص و ماهر در زمینه تولید انواع مختلف قطعات کامپوزیتی frp/grp توانسته است گامی بزرگ در راستای تولیدات داخلی بردارد. کامپوزیت آسیا با تولید محصولات مقاوم و با کیفیت کامپوزیتی توانسته است بسیاری از مشکلات خوردگی و هزینه‌های نصب را در صنایع مختلف به ویژه صنعت ساختمان سازی برطرف کند.

 

فروش گریتینگ فایبرگلاس

سفارش ساخت و فروش گریتینگ فایبرگلاس مانند گریتینگ grp پس از سفارش مشتری برای تولید و ساخت گریتینگ مورد نظر انجام می‌شود. قیمت فروش گریتینگ فایبرگلاس با توجه به نوسانات روز بازار متغیر است و به نسبتی که نوسانات بازار کاهش و یا افزایش پیدا کند، در کاهش قیمت و یا افزایش قیمت گریتینگ فایبرگلاس نیز تأثیر گذار است.

شرکت کامپوزیت صنعت قائم سازنده گریتینگ کامپوزیتی و فایبرگلاس

شرکت کامپوزیت صنعت قائم سازنده گریتینگ کامپوزیتی و فایبرگلاس با بالاترین کیفیت و عمر طولانی می‌باشد. محصولات به تولید رسیده شرکت قائم در برگیرنده‌ی طراحی و ساخت قطعات کامپوزیتی، فایبرگلاس صنعتی، هوایی، دریایی، خودرویی، نظامی و ساختمانی می‌باشد.

 

سینی کابل grp

سینی کابل grp که با فرآیند پالتروژن و بر اساس استاندارد NEMA FG1 به تولید می‌رسد به دلیل داشتن ویژگی‌های مثبتی از جمله مقاومت در برابر محیط‌های آبی و مواد شیمیایی، مقاومت در برابر ضربه و ضد جرقه بودن، وزن سبک و….. توانسته است جایگاه ویژه‌ای را در صنایع مختلف به خود اختصاص دهد.

 

نردبان کابل grp

نردبان کابل GRP به دلیل ویژگی‌های منحصر به فرد خود مانند: استحکام بالا، عمر طولانی، هزینه نصب پایین و مقاومت بالا در برابر زنگ زدگی و….. در صنایع مختلف دریایی، متالوژی، صنعت ساختمان، صنعت نفت و گاز و….. مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

محصولات grp

محصولات grp از جمله گریتینگ grp با ویژگی‌های ضد اشتعال، عمر طولانی، ضد خورندگی و مقاومت مکانیکی شناخته می‌شوند، از این رو از انواع محصولات grp که جایگزین مناسب فلزات می‌باشند در کشورهای توسعه یافته استفاده می‌شود.

 

آخرین بروز رسانی ویرایش در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۱۹

تماس سریع با شرکت رهبان گریتینگ

 

برچسب ها :
دسته بندی ها :