گریتینگ پله : چگونه می توان یک راه پله صنعتی با ارزان ترین قیمت خریداری کرد

تاریخ انتشار : 2019/03/19

گریتینگ پله از یکی از انواع شبکه ها و سازه های قطعات گریتیگ به صورت فلزی می‌باشد که کاربرد آن به شکل مناسب در ساختمان‌های گوناگون مشاهده شده است. این محصول در اندازه‌های مختلفی تولید می‌شود تا برای انواع راه پله‌ها مناسب باشد و با توجه به جنس و نوع تولید آن دارای مصارف صنعتی نیز می‌باشد.
صفحات فلزی از نوع پله و انواع قطعات گریتینگی پله فلزی دارای تنوع در جنس و ساخت مواد اولیه برای مصارف گوناگون عرضه می‌شوند. سازنده گریتینگ با در نظر گرفتن مشخصات گریتینگ که به صورت سفارشی ارائه شده است این محصول را در اختیار مصرف کنندگلن قرار می‌دهد. فروش گریتینگ با توجه به قیمت گریتینگ و وزن گریتینگ صورت خواهد گرفت. گریتینگ در تبریز با جنس مرغوب و کاربردی انواعی از این محصول را برای راه پله‌های صنعتی عرضه می‌نماید.

 

قیمت گریتینگ

یکی از اصلی‌ترین فاکتورهایی که برای خرید گریتینگ از طرف مشتری در نظر گرفته می‌شود قیمت و هزینه ساخت گریتینگ است. عوامل مختلفی قیمت گریتینگ را تعیین می‌کند و مشخص است که قیمت گریتینگ به صورت ثابت نیست. با توجه به این که یکی از مشخصه‌های انواع گریتینگ مقاومت بالای آنها در برابر شرایط جوی مختلف و عوامل دیگر می‌باشد، برای ساخت این محصول از مواد با کیفیت استفاده می‌شود و به نسبتی که کیفیت مواد به کار گرفته شده برای ساخت گریتینگ افزایش پیدا کند و با وزن بالاتری ساخته شود قیمت گریتینگ نیز افزایش پیدا می‌کند.

گریتینگ پله فلزی
گریتینگ پله فلزی کاربردی گسترده‌ای در ساختمان سازی دارد. سازه های پله فلزی موجب ایجاد ارتباط بین طبقات یک سازه فلزی می‌شود و یا به منظور پله‌های دور مخازن ذخیره سازی نفت و … مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برای طراحی و تولید بسیاری از راه پله‌های ساختمان‌های صنعتی از گریتینگ پله استفاده می‌شود، بدین صورت که از انواع گریتینگ برای طراحی پله و پاگرد با توجه به شرایط ساختمان و محل استفاده می‌شود. پس از این که شبکه های فلزی به شکل پله به تولید می‌رسد برای نصب آن در محل مورد نظر از پیچ و مهره یا جوشکاری بر روی شمشیری‌ها استفاده می‌شود.

 

گریتینگ پله

سازنده گریتینگ

به دلیل کاربرد گسترده‌ای که گریتینگ در صنایع مختلف دارد، شرکت‌های سازنده گریتینگ و کارگاه‌های تولید کنندهٔ گریتینگ در طی ۱۰ سال گذشته افزایش پیدا کرده‌اند. شرکت‌های سازنده گریتینگ روش‌های مختلفی را برای تولید انواع گریتینگ پله به کار می‌گیرند. بسیاری از شرکت‌های ساخت و تولید انواع گریتینگ فلزی برای افزایش تولید و راندمان بالاتر از روش‌های بهینه و اتوماتیک برای طراحی و ساخت انواع گریتینگ استفاده می‌کنند.

 

فروش گریتینگ

به فروش رساندن انواع گریتینگ های آماده و گریتینگ های سفارشی توسط بخش فروش شرکت‌های تولید کننده گریتینگ انجام می‌شود. شرکت‌های سازنده گریتینگ علاوه بر فروش گریتینگ آماده، انواع گریتینگ های سفارشی مشتری را با ابعاد مورد نظر آنها در کوتاه‌ترین زمان ممکن به تولید می‌رسانند و به آنها عرضه می‌کنند.

 

مشخصات گریتینگ

مشخصات گریتینگ در برگیرنده نوع گریتینگ از جمله گریتینگ پله، مشخصات وزن گریتینگ، ابعاد گریتینگ، جنس مواد به کار گرفته شده برای ساختار آن و قیمت گریتینگ می‌باشد.

 

گریتینگ در تبریز

گریتینگ در تبریز آماده ارائه انواع گریتینگ پله آماده و یا گریتینگ های سفارشی در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با قیمت مناسب می‌باشد. گریتینگ در تبریز انواع گریتنگ های فلزی و غیر فلزی را با استفاده از مواد مرغوب و با کیفیت به تولید می‌رساند.

راه پله صنعتی

امروزه ایده‌ها و طرح‌های جالبی برای طراحی راه پله صنعتی از سوی طراحان حرفه‌ای که در این زمینه فعالیت دارند ارائه می‌شود. یکی از کاربردهای گریتینگ در شهرسازی می‌باشد که به دلیل ویژگی‌های منحصر به فردی که دارد می‌توان از آن برای ساخت راه پله صنعتی، راه پله‌های ساختمان‌های مسکونی و تجاری، راه پله‌های فرار، پله‌های اسپیرال (پله گردان) و…. استفاده کرد.

 

راه پله صنعتی

وزن گریتینگ

وزن انواع گریتینگ های آماده در انواع گریتینگ پله با گریتینگ های سفارشی متفاوت می‌باشد و به طور کلی می‌توان گفت وزن گریتینگ با قیمت گریتینگ ارتباط مستقیم دارد. به نسبتی که وزن گریتینگ افزایش پیدا کند با قیمت بالاتری به مشتری عرضه می‌شود.

 

آخرین ویرایش و بروز رسانی در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۱۹

تماس سریع با شرکت رهبان گریتینگ

برچسب ها :
دسته بندی ها :