شرکت گریتینگ و معرفی برخی از بهترین‌ شرکت های تولید گریتینگ

تاریخ انتشار : 2019/11/04

شرکت گریتینگ، به شرکتی اطلاق می‌شود که صفحات مشبک فلزی و با استحکام، به نام گریتینگ را تولید می‌کند. گریتینگ درواقع صفحات مشبکی می‌باشند که می‌توانند کاربردهای بسیاری داشته باشند. مهم‌ترین کاربرد گریتینگ درواقع زیباسازی و عبور دادن هوا، نور و دیگر سیالات است. گریتینگ ها انواعی مانند گریتینگ فلزی و گریتینگ گالوانیزه می‌باشند که توسط شرکت گریتینگ تولید می‌شود و تفاوت آن‌ها در متریال مورداستفاده است. قیمت گریتینگ به‌طور عمده به نوع ساخت و متریال مورداستفاده در آن است.

 

معرفی شرکت های ساخت گریتینگ

 شرکت گریتینگ سازی فلات اراک

کمپانی گریتینگ سازی فلات(www.GratingSaz.com) که بانام کمپانی قطعه‌سازی فلات در سال ۱۳۹۰ شروع به کارکرد، این کمپانی یکی از بهترین‌ها در این زمینه است که به لطف کارکنان باتجربه و دارای دانش توانسته به‌سرعت پیشرفت نماید و به یکی از بزرگ‌ترین کمپانی‌های این زمینه تبدیل شود. کمپانی گریتینگ فلات با تولید انواع متنوع گریتینگ خدمت بسیاری به صنعت ایران ازجمله صنعت نفت و گاز، صنایع نیروگاهی، شهرسازی و ساختمان‌سازی کرده است.

از انواع گریتینگ های تولیدشده توسط کمپانی گریتینگ فلات می‌توان به گریتینگ فلزی، گریتینگ گالوانیزه، گریتینگ استنلس استیل، گریتینگ فایبر گلس، گریتینگ ماشینی، گریتینگ مضرس، گریتینگ دور مخزن و گریتینگ پله فلزی است که این کمپانی را به یکی از بزرگ‌ترین و جامع‌ترین‌های کمپانی گریتینگ تبدیل کرده است. کیفیت گریتینگ ساخته‌شده توسط این کمپانی بسیار باکیفیت و باقیمت مناسب است که می‌تواند ازنظر کیفیت با نمونه‌های خارجی رقابت نماید.

 

 این کمپانی در شهر اراک قرار دارد. جهت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر انواع گریتینگ می‌توانید به وب‌سایت این کمپانی مراجعه نموده و با کارشناسان کمپانی گریتینگ فلات در ارتباط باشید. همچنین می‌توانید جهت سفارش از طریق نمایندگی‌ها نیز اقدام نمایید.

 

 صفحات مشبک سازی رهبان فاخر ساعی

کمپانی گریتینگ سازی رهبان فاخر ساعی(www.ArakGrating.com)، یکی از بهترین‌های کمپانی گریتینگ است که انواع گریتینگ باکیفیت و بدون محدودیت را می‌تواند تولید نماید. گریتینگ تولیدشده توسط این کمپانی مطابق با استانداردهای بین‌المللی و دارای انواع بسیار مختلف است. این کمپانی آمادهٔ پذیرش سفارش‌های عمده و بدون محدودیت در ساخت گریتینگ است. کمپانی گریتینگ سازی رهبان فاخر ساعی از انواع گریتینگ های تولیدشده توسط این کمپانی می‌توان به انواع گریتینگ های فولادی، گریتینگ آلومینیومی، گریتینگ فایبر گلس. دلیل موفقیت این کمپانی کیفیت بالای محصولات و قیمت مناسب آن است.

 

شرکت رهبان گریتینگ

کمپانی رهبان گریتینگ (www.RahbanCo.Com)، یکی از بزرگ‌ترین و معتبرترین کمپانی‌های گریتینگ سازی است. دانش فنی بالای کارکنان این کمپانی باعث پیشرفت سریع این کمپانی شده است و انواع گریتینگ در حد کیفیت بین‌المللی و صادراتی باقیمت بسیار مناسب را ارائه می‌دهد. این کمپانی نیز در تولید گریتینگ دارای محدودیت نیست و آمادهٔ پذیرش سفارش‌های بسیار عمده است. انواع بسیار مختلف گریتینگ های تولیدشده این کمپانی گریتینگ بسیار متنوع بوده و علاوه بر مدل‌های رایج مدل‌هایی مانند گریتینگ تسمه در تسمه و گریتینگ الکترو فوج را ارائه می‌دهد.

کد مطلب : ۱۳۹۸/۰۸/۱۳/۱۵۶۳۹

برچسب ها :
دسته بندی ها :