سازنده گریتینگ : ساخت گریتینگ گالوانیزه + قیمت گریتینگ

تاریخ انتشار : 2019/02/26

سازنده گریتینگ یا مجموعه‌ای که در زمینه طراحی و ساخت گریتینگ های فلزی و پلاستیکی فعالیت می‌نماید، بنا به درخواست مشتریان خود، صفحه‌های توری مانندی را برای کف پوش پله‌ها، کف پوش کارخانجات و مکان‌های صنعتی و غیره آماده می‌نماید. این ورق‌ها که گریتینگ شناخته می‌شوند، از مقاومت و مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشند. سازنده گریتینگ بنا به نیاز مشتریان خود، گریتینگ های فلزی، فایبرگلاس و پلاستیکی را تولید می‌نماید. در نظر بگیرید که در مکان‌های صنعتی یا چاه‌های فاضلاب، گازهای سمی زیادی وجود دارند و درپوش چاه یا کف پوش پله‌ها در این مکان‌ها باید دارای روزنه‌هایی جهت عبور نور و هوا باشد. پس گریتینگ یک انتخاب بسیار مناسب می‌باشد.

سازنده گریتینگ

ساخت گریتینگ گالوانیزه

گریتینگ گالوانیزه که دارای استقامت بسیار بالایی در فشارهای بالا دارد، قابلیت استقامت در برابر رطوبت را نیز دارا می‌باشد. به نحوی که اکثر ابزارهای صنعتی با استفاده از گالوانیزه ساخته می‌شوند. سازنده گریتینگ در فرآیند ساخت گریتینگ گالوانیزه، پس از اینکه قطعه گریتینگ ساخته شد، آن را در فلز روی غوطه ور کرده و این عمل باعث بالا رفتن استقامت قطعه در برابر زنگ زدگی می‌شود.

قیمت گریتینگ

به دلیل اینکه بازار اقتصاد دارای تعادل خوبی نمی‌باشد، از این رو قیمت سازه‌های گریتینگ توسط سازنده‌های مختلف نیز متفاوت می‌باشد. از این رو ممکن است قیمت گریتینگ نیز در حال تغییر باشد. در حال حاضر هر کیلوگرم گریتینگ فلزی در بازار با قیمت نود و پنج هزار ریال فروخته می‌شود.

 

سفارش ساخت گریتینگ

سفارش ساخت گریتینگ انحصاری با طرح‌های درخواستی را می‌توانید از طریق وب سایت یا دفاتر سازنده گریتینگ در سراسر ایران انجام دهید. در واقع شما نیازهای خود را از ورق گریتینگ مطرح کرده و سازنده گریتینگ نسبت به ساخت این ابزار به شما کمک خواهد کرد.

 

سفارش ساخت گریتینگ

 

گریتینگ چیست ؟

گریتینگ ابزاری توری مانند از جنس فلز، فایبرگلاس و پلاستیک می‌باشد که به ترتیب دارای وزن‌های مختلفی می‌باشند. گریتینگ های فلزی بیشتر برای درپوش چاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد و وزن زیادی دارد. گریتینگ های فایبرگلاس و پلاستیکی دارای وزن کمتری می‌باشند و بیشتر برای کف پوش، پله، سالن‌های بازی و غیره مورد استفاده قرار می‌گیرند. سازنده گریتینگ باید بر اساس نیاز مشتریان خود، بهترین مدل گریتینگ را به وی ارائه دهد.

 

انواع گریتینگ

همانگونه که ذکر شد، گریتینگ ها دارای سه نوع مهم می‌باشند:

  • گریتینگ فلزی: که از فلز ساخته می‌شود و دارای وزن زیادی می‌باشد.
  • گریتینگ فایبرگلاس: که از فایبرگلاس ساخته شده و بیشتر برای مکان‌های تزئینی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این گریتینگ دارای استقامت خوبی می‌باشد و نسبت به نوع فلزی، دارای وزن کمتری می‌باشد.
  • گریتینگ پلاستیکی: برای مصارف عمومی و توسط پلاستیک فشرده ساخته می‌شود.

 

گریتینگ اصفهان

شهر اصفهان که یکی از قطب‌های صنعتی در کشور ایران شناخته می‌شود، در زمینه طراحی، ساخت و فروش ورق‌های گریتینگ نیز پیش قدم بوده است. همچنین از آنجایی که بازار مصرف ورق‌های گریتینگ در صنایع و کارخانجات بیشتر است، پس کارخانجات مقیم در شهر اصفهان نیز به راحتی می‌توانند در خصوص سفارش گریتینگ اصفهان اقدم نموده و با کمترین هزینه مربوط به حمل و نقل، ابزار مورد نیاز را فراهم نمایند.

۴۸۶۱

آخرین به روز رسانی و ویرایش در تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۰