شرکت رهبان گریتینگ | تولید انواع گریتینگ گالوانیزه و فلزی

شرکت رهبان گریتینگ | تولید انواع گریتینگ گالوانیزه و فلزی

گریتینگ | گریتینگ گالوانیزه | پله فلزی | قیمت روز گریتینگ | سازنده گریتینگ | رهبان گریتینگ تولید کننده انواع گریتینگ گالوانیزه و فلزی

968 8 968 0918

گریتینگ سازنده شرکت گریتنگ سازی رهبان

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۲۳

گریتینگ ساختاری است به صورت سازه های شبکه‌ای که به صورت متفاوت از جنس مواد گوناگون ساخته می‌شود.

این محصول برای استفاده و کاربرد در پروژه‌های مختلف در سطوح گوناگون کاربری دارد.

فهرست

آیا میدانید گریتینگ چیست؟

گریتینگ چیست

این محصول کاربردی متنوع در سازه‌های مختلف دارد و مقاومت خاصی از آن مورد نظر می‌باشد.

قطعات گریتینگی در واقع به عنوان پوششی با ساختار خاص خود در انواع مختلف تولید می‌شود

و دارای کاربری مختص به خود برای پوشاندن سطوح مختلف در پروژه‌های گوناگون می‌باشد. امروزه برای پوشش سازه‌های فلزی سبک و سنگین، پلت فرم‌ها و یا کانال از صفحات مشبک استفاده می‌شود

تا علاوه بر کاهش وزن کلی در سازه موجود، مجموعه دارای استحکام بالایی باشند.

به این شبکه‌های فولادی ، گریتینگ گفته می‌شود که توسط سازنده قطعات گریتینگی تولید و ارائه می‌گردد

و در این میان مشخصات فنی قطعات گریتینگی سبب ارائه محصول با قیمت‌های متنوعی خواهد شد در این مقاله سعی می شود

اطلاعات کاملی در رابطه با مباحث و اصطلاحات زیر به کاربران و مشتریان عزیز داده شود.

مفهوم شبکه های مشبک

گریتینگ نوعی شبکه فولادی و یا فایبرگلاس است که دارای ویژگی‌های مثبتی از جمله مقاومت بالا، زیبایی ظاهری، قیمت مناسب نسبت به گزینه‌های مشابه و امکان عبور نور و هوا می‌باشد و انتخابی مناسب جهت پوشش کف (Walk Way) و ساختمان‌ های شهری و پله کارخانه‌ ها می‌باشد و امروزه دارای جایگاه ویژه‌ای در صنایع مختلف است. برای تولید قطعات گریتینگی یا همان شبکه‌های فلزی از تسمه یا میلگرد استفاده می‌شود.

مفهوم شبکه های مشبک

کاربرد قطعات مشبک

بیشترین کاربرد قطعات مشبک گونه در صنایع نفت و گاز می‌باشد که در سازه‌های پالایشگاه‌ها و پتروشیمی جهت پوشش کف، پله، پاگرد و پلت فرم دور مخازن مور استفاده قرار می‌گیرد. کاربردهای دیگر قطعات گریتینگی در صنعت کشتی سازی، سکوهای نفت، تاسیسات کارخانه‌ها، مراکز پرورش دام و طیور و… می‌باشد.

وزن گریتینگ و عوامل تعیین

·مشخصات فنی

·شکل ظاهری

·دیتیل قطعات گریتینگی

جهت محاسبه وزن قطعات گریتینگی نرم افزاهای مخصوصی طراحی شده است که با استفاده از این نرم افزار و با داشتن مشخصات اولیه قطعات گریتینگی می‌توان وزن نهایی قطعات مشبک را قبل و بعد از گالوانیزه محاسبه کرد یکی از دغدغه‌های اصلی متقاضیان محاسبه وزن قطعات گریتینگی برای کاربرد در سطوح و میزان تناژ نهایی است زیرا علاوه بر قیمت تمام شده که مطابق هر کیلوگرم محاسبه می‌شود، مقامت سازه در برابر اضافه وزن و بار قطعات گریتینگی از اهمیت ویژه‌ای برای مشتریان برخوردار می‌باشد در کنار این عوامل محاسبه بار وارده را نیز در نظر می‌گیرند و خواستار این هستند تا قطعات مشبک با کمترین وزن بتواند بیشترین مقاومت را داشته باشد.

جهت سفارش تولید و ساخت انواع گریتینگ ، اطلاع از آخرین قیمت گریتینگ و یا مشاوره با ما تماس بگیرید.

جهت مشاوره تماس بگیرید واحد فروش و بازاریابی  : ۰۹۱۸۹۶۸۸۹۶۸

واحد مشاوره و اطلاع از آخرین لحظه ای گریتینگ : ۰۹۳۵۱۲۸۸۹۶۸

قیمت گریتینگ

گریتینگ پلاستیکی

گریتینگ پلاستیکی برای فضاهایی با تردد بالا مانند فضای عابر پیاده، بام، تراس، روف گاردن و به عنوان درپوش کانال آبرو و…. پرکاربرد می‌باشد. از قطعات گریتینگی پلاستیکی می‌توان به عنوان یک المان زیبا برای طراحی معماری کف محوطه‌های مختلف مانند اطراف استخر و …. استفاده کرد. مهم‌ترین ویژگی‌های قطعات مشبک پلاستیکی را می‌توان مقاومت بالای آن در برابر مواد شوینده، گرما و سرما و مجاورت آب و هوا به شمار آورد.

گریتینگ فایبرگلاس

برای تولید گریتینگ فایبر گلاس از مواد کامپوزیتی استفاده می‌شود تا بیشترین مقاومت را در برابر اسیدهای خورنده و مواد شیمیایی داشته باشند. قطعات گریتینگی فایبر گلاس دارای مقاومت بالایی در برابر جریان الکتریسیته و استحکام بالا، آتش و سوختگی می‌باشد.قطعات گریتینگی فایبر گلاس را می‌توان با توجه به محیطی که قرار است این نوع قطعات مشبک در آن به کار گرفته شود در رنگ‌های مختلف تولید کرد.

مهم‌ترین علت مقاومت بالای قطعات گریتینگی فایبر گلاس، به دلیل داشتن کامپوزیت در ساختار آن می‌باشد. مهم‌ترین کاربردهای قطعات گریتینگی فایبر گلاس در صنایع غذایی، صنایع الکترونیک، کارگاه‌های صنعتی و آزمایشگاه‌های صنعتی می‌باشد.

سازنده گریتینگ در اراک

گریتینگ کامپوزیت

با توجه به این که شرایط کارخانه‌ها و صنایع مختلف ایجاب می‌کند احتمال دارد که گریتینگها در معرض آب و رطوبت، آتش سوزی، مواد شیمیایی مانند اسید، نور خورشید و… قرار گیرند. از این رو بهتر است گریتینگها از مواد ضد خوردگی و ضد حریق، ضد UV و عایق حرارت و الکتریسیته تهیه شوند.

گریتینگ کامپوزیت تمامی ویژگی‌های ذکر شده را دارد علاوه بر این گریتینگهای کامپوزیت با وزن کم به تولید می‌رسند و در برابر عوامل خورنده و حرارت مقاومت بالایی دارند. همچنین نصب آن‌ها به راحتی صورت می‌گیرد و عایق مناسبی در برابر عوامل مغناطیسی می‌باشند و نیاز به تعمیرات بسیار پایین از ویژگی‌ها خاص قطعات گریتینگی کامپوزیت می‌باشد.

گریتینگ کامپوزیت و فلزی

انواع قطعات گریتینگی کامپوزیتی

گریتینگ چیست مشخصات فنی گریتینگ

۱- گریتینگ های قالبی (molded grating) :

برای تولید این نوع گریتینگ رزین و الیاف تقویت کننده (شیشه یا پلیمر) را به صورت لایه لایه در قالب مشبکی می‌ریزند و پس از این که به ضخامت و ابعاد دلخواه رسید آن را از قالب خارج می‌کنند.

۲- گریتینگ های پالترود (pultruded grating) :

برای تهیه این نوع قطعات مشبک از روش پالتروژن استفاده می‌شود که شیوه‌ای برای تهیه پروفیل‌ها با سطح یکسان می‌باشد.

مشخصات فنی گریتینگ و بخش های اصلی آن

تسمه باربر:

بیشترین تأثیر در ارتباط با تحمل بار بر عهده تسمه‌های باربر است که با اضافه و کم کردن میزان ضخامت، ارتفاع و طول تسمه‌های باربر میزان تحمل قطعات گریتینگی نیز افزایش و یا کاهش پیدا می‌کند.

رابط:

رابط‌ها وظیفه حفظ استحکام قطعات گریتینگی را بر عهده دارند و برای تهیه آن‌ها می‌توان از تسمه، نیم تسمه و یا میلگرد (چهار پهلوی تأیید شده) استفاده کرد که مهم‌ترین کاربرد آنها حفظ چشمه‌های قطعات گریتینگی و پیشگیری از به هم خوردن و قوس پیدا کردن شکل هندسی آن است.

چشمه:

چشمه قطعات گریتینگی دارای دو بخش اصلی می‌باشد که شامل میزان فاصله بین تسمه‌های باربر و میزان فاصله بین رابط‌ها می‌باشد.

مشخصات فنی گریتینگ فلزی و انواع گریتینگ فلزی

انواع گریتینگ

·قطعات مشبک تسمه در تسمه

·قطعات مشبک تسمه در میلگرد

·قطعات مشبک تسمه در چهار پهلوی تأیید شده

قطعات مشبک تسمه در میلگرد بیشترین کاربرد را در بین انواع قطعات گریتینگی دارد و مهم‌ترین دلایل استفاده از این نوع قطعات مشبک وزن کمتر نسبت به مقاومت یکسان با قطعات مشبک تسمه در تسمه و سرعت بالا برای تولید این نوع قطعات مشبک می‌باشد.

گریتینگ پله فلزی

گریتینگ فلزی

یکی از پرکاربردترین انواع قطعات مشبک در صنایع مختلف، گریتینگ فلزی می‌باشد. قطعات مشبک فلزی از پانچ نمودن تسمه‌های فلزی در فواصل معین شده به صورت قطعات گریتینگی تسمه در تسمه یا تسمه در میلگرد به تولید می‌رسند. قطعات مشبک به تولید رسیده با استفاده از تسمه‌های فولادی و پانچ دستی با نام گریتینگ فلزی شناخته می‌شود.

البته برای تولید قطعات مشبک فلزی از خطوط نیمه اتوماتیک و اتوماتیک نیز استفاده می‌شود. به طور کلی می‌توان قطعات مشبک فلزی را به زیر شاخه‌های دست ساز، نیمه اتوماتیک و اتوماتیک تقسیم بندی کرد.مهم‌ترین کاربرد قطعات مشبک فلزی در صنایع مختلف به ویژه صنایع نفت، گاز، پتروشیمی، مخازن و…. می‌باشد.

گریتینگ گالوانیزه

پس از ساخت قطعات مشبک یا کف پله فلزی به منظور بالا بردن مقاومت قطعات گریتینگی در برابر عوامل مختلفی از جمله رطوبت و تاثیرات جوی و ایجاد زیبایی ظاهر قطعات گریتینگی، از گالوانیزه گرم به منظور پوشش دهی آن استفاده می‌کنند. این نوع قطعات گریتینگی در اصطلاح با نام گریتینگ گالوانیزه شناخته می‌شود. یکی از روش‌هایی که به منظور مقابله با خوردگی پرکاربرد می‌باشد گالوانیزه است.

مهم‌ترین هدف قطعات گریتینگی گالوانیزه محافظت سازه در برابر خوردگی می‌باشد.بیشتر گریتینگها به صورت فلزی با پوشش گالوانیزه به تولید می‌رسند و پس از انجام فرآیند گالوانیزاسیون قطعه از خوردگی و پوسیدگی محافظت می‌شود.قطعه قبل از آبکاری اسید شویی می‌شود و پس از آن وارد وان مذاب می‌گردد و بعد از گالوانیزه به داخل وان آب جهت پیشگیری از شرابه‌های موجود فرورفته و در نهایت تمیزکاری و بسته بندی می‌شود.

گریتینگ گالوانیزه

صفحات مشبک گالوانیزه گرم

از صفحات مشبک گالوانیزه گرم به دلیل دوام و ایمنی بالای آن در پوشش سطوح مختلف در محیط‌ها و صنایع گوناگون استفاده می‌شود. از جمله مهم‌ترین کاربردهای گریتینگ گالوانیزه گرم باید به استفاده از آن جهت پوشش کف، راه پله و پاگرد کارخانه‌ها و ساختمان‌ها اشاره داشت. البته همانطور که گفته شد استفاده از این نوع گریتینگ به دلیل ایمنی و حفاظت بالایی که دارد در تمامی مکان‌ها و صنایع رواج دارد.

چگونگی تولید سازه ها و شبکه های گریتینگ

در حال حاضر تولید انواع گریتینگ به دو روش کلی شامل روش نتی و روش مدرن انجام می‌شود. اصلی‌ترین تفاوتی که بین این دو روش وجود دارد مربوط به روش‌های اتصال نگهدارنده ها به تسمه‌های باربری می‌شود. در روش سنتی تولید گریتینگ برای اتصال نگهدارنده ها روی تسمه‌های باربر شیار سوراخ‌های متعددی ایجاد می‌کنند. و در مرحله بعدی پس از مستقر کردن نگهدارنده ها یا بست ها جهت ثابت نگه داشتن آنها از عملیات جوشکاری Co بهره گرفته می‌شود.

روش سنتی تولید گریتینگ دارای معایبی مانند ایجاد اتصالات غیریکنواخت، کاهش ضریب استحکام، عدم پوشش کامل گریتینگ تولید شده به وسیله پوشش دهنده‌هایی مانند گالوانیزه، احتمال زنگ زدگی و فرسودگی سریع و… می‌باشد. در روش مدرن تولید گریتینگ معایب و مشکلات روش سنتی تا حد زیادی کاهش پیدا کرده و رفع شده است.

روش تولید گریتینگ بدین شکل می‌باشد که در ابتدای کار، تسمه‌های گریتینگ توسط یک قالب مخصوص پانچ می‌شوند. و پس از مونتاژ رابط (تسمه، نیم تسمه یا میلگرد) با آنها، روی میز و فیکسچر ویژه خالجوش شده و در نهایت نیز با استفاده از عملیات جوشکاری Co2 به مرحله جوشکاری نهایی خواهند رسید. گریتینگ تولیدی پس از طی فرآیندهایی نظیر تمیزکاری و سنگ زنی به وسیله گالوانیزه گرم آبکاری شده و در نهایت بعد از تمیزکاری مجدد بسته بندی خواهند شد.

ساخت شبکه های مشبک

ساخت گریتینگ به روش جدید باعث می‌شود تا محصول نهایی کاملاً ایده آل و باکیفیت باشد. و با رضایت کامل مشتری همراه باشد.

قیمت روز گریتینگ فلزی و گالوانیزه

قیمت روز صفحات مشبک

توصیه می‌کنیم که برای اطلاع از قیمت روز گریتینگ به ویژه گالوانیزه خرید صفحات مشبک گالوانیزه ابتدا لیست قیمت گریتینگ گالوانیزه را از مراکز معتبر فروش گریتینگ گالوانیزه دریافت نمایید. و سپس با مقایسه قیمت شرکت‌های مختلف سازنده گریتینگ گالوانیزه نسبت به خرید آن اقدام نمایید.

گریتینگ پله فلزی

در بسیاری از موارد برای تولید راه پله‌های یک ساختمان صنعتی و مسکونی به دلیل شرایط ویژه آن محل از انواع شبکه های فلزی برای طراحی و ساخت پله فلزی استفاده می‌شود. که در این صورت پله‌های آن سازه یا ساختمان را با استفاده از شبکه های فلزی انتخاب شده به تولید می‌رسانند و سپس در محل مربوطه و شمشیری‌ها با استفاده از پیچ و مهره و یا جوشکاری نصب می‌شوند. برای نصب شبکه های پله فلزی در شمشیری از قطعه‌ای جداگانه به عنوان بغل پله یا Fixing Plate استفاده می‌شود. این قطعه دارای یک سوراخ گرد و یک سوراخ لوبیایی می‌باشد که موجب تثبیت و تنظیم پله فلزی می‌گردد.

قیمت روز گریتینگ پله فلزی

قیمت گریتینگ

شبکه های فلزی کالایی تولیدی می‌باشد که به منظور پیشگیری از هر گونه مشکلی در عدم مطابقت، کالای تولید شده با درخواست مشتری تهیه می‌شود. با توجه به این که نوسانات بازار شدید می‌باشد قیمت گریتینگ نیز تحت تأثیر این امر قرار می‌گیرد و به همین دلیل نیاز به تأیید مجدد قیمت دارد.

عوامل تعیین کننده قیمت نهایی شبک های مشبک

نوع قطعات مشک

اطلاعات فنی

ارتفاع و ضخامت تسمه

مش بندی

تناژ نهایی

نقشه‌های ساخت

میزان برش

پرت کار

خرید گریتینگ

خرید گریتینگ به طور غیر مستقیم به قیمت شبکه های مشبک در بازار بستگی دارد.

و به طور کلی می‌توان گفت زمانی خرید شبکه های مشبک افزایش پیدا می‌کند که قیمت قطعات گریتینگی در لحظه خرید مشتری مناسب باشد.

قیمت شبکه های مشبک بر اساس قیمت فلز به ویژه قیمت آهن تعیین می‌شود.

با کاهش قیمت، خرید شبکه های مشبک نیز افزایش پیدا می‌کند.

متقاضیان برای خرید شبکه های مشبک باید به این نکته توجه داشته باشند که قیمت ساخت و تولید شبکه های مشبک به عنوان تسمه در تسمه و تسمه در نیم تسمه در میلگرد متفاوت می‌باشد. خرید قطعات گریتینگی در انواع مختلف بستگی به سطحی دارد که قرار است در آن قسمت از این محصول استفاده شود.

خرید گریتینگ فلزی در اراک و تهران

گریتینگ اراک

شهر اراک در سال‌های اخیر به عنوان مهد تولید و ساخت شبکه های مشبک شناخته شده است. گریتینگ اراک از روش‌های متعددی برای ساخت و تولید شبکه های فلزی متنوع در جهت استفاده برای مصارف مختلف استفاده کرده است.

سازه های فلزی و مشبک اراک با بهره برداری از کادر مجرب و کار آزموده توانسته است گامی مثبت جهت تولید شبکه های مشبک فلزی، شبکه های مشبک گالوانیزه، چارچوب اهنی پله گونه و… بردارد.

سازه های فلزی اراک برای اولین بار نیاز کشور را در زمینه ساخت و تولید شبکه های فلزی مشبک و چهار چوب های فلزی با استحکام بالا و قیمت مناسب برطرف کرده است.

همچنین انواع پنجره فلزی و گالوانیزه را در مدل‌های مختلف با قیمت‌های ایده آل به تولید رسانده و موجب تحولی تعظیم در چرخه اقتصادی کشور شده است.

گریتینگ اراک آماده ارائه خدمات و تولید انواع قطعه های مشبک گونه فلزی و غیر فلزی با درخواست مشتری می‌باشد.

جهت سفارش تولید و ساخت انواع گریتینگ ، اطلاع از آخرین قیمت گریتینگ و یا مشاوره با ما تماس بگیرید.

جهت مشاوره تماس بگیرید واحد فروش و بازاریابی  : ۰۹۱۸۹۶۸۸۹۶۸

واحد مشاوره و اطلاع از آخرین لحظه ای گریتینگ : ۰۹۳۵۱۲۸۸۹۶۸

گریتنیگ به انگلیسی

گریتینگ به انگلیسی به معنای شبکه ، پنجره و چارچوب اهنی است

که در حقیقت به معنای سطوح یا صفحاتی است که به صورت شبکه بندی تشکیل شده‌اند.

این شبکه‌ها در هر کدام از ساختارهای خاصی که برای آن در نظر گرفته شده است

هر کدام ویژگی‌های خاص خود را برای اجرا و کاربرد در پروژه‌های ساختمانی و یا تجاری دارند.

در واقع برای این محصول می‌توان مش بندی و یا شبکه‌هایی با به شکل‌ها و اندازه‌های مختلف در نظر گرفت.

گریتینگ مش

چشمه و یا مش بندی در شبکه ها و سازه های فلزی به عنوان فاصله‌هایی است

که در تسمه‌هایی که عنوان رابط و باربر دارند شناخته می‌شود.

مش بندی با انواع شکل‌هایی که به صورت هندسی متنوع می‌باشند

برای انواع مختلف از سازه های فلزی در نظر گرفته می‌شود.

این محصول با مش بندی صحیح و اصولی دارای مقاومت مطلوب و امکان عبور هوا به اندازه مناسب می‌باشد

که برای سطوح مختلف در سطوح متفاوت می‌توان از آن بهره گرفت.

برای هر نوع سطح در مکان‌ های مختلف با در نظر گرفتن میزان مقاومتی که مورد نظر می‌باشد نوع خاصی از این محصول را می‌توان به کار برد. با توجه به جنس و ساختار محصول می‌توان از آن استحکام خاصی را انتظار داشت و قیمت فروش و ارائه آن نیز به شکل متنوع می‌باشد.

گریتینگ فلزی ساخت شرکت رهبان گریتینگ

گریتینگ فلزی به صفحات مشبک فلزی گفته می‌شود که از برخورد و جوش دادن دو عدد تسمه یا یک تسمه و یک میلگرد به وجود می‌آید. در واقع گریتینگ فلزی شبکه‌ای است با عایق بندی بالا که به منظور پوشش دادن کف در مناطق مختلفی که خطر اجماع و انفجار گاز وجود دارد به منظور تحمل بار و فشار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این صفحه به موجب برخورداری از ویژگی‌های منحصر به فردی نظیر وزن پایین، مقاومت بالا، امکان عبور نور و هوا، ظاهری بسیار زیبا و نیز قیمت‌های بسیار مناسب و به صرفه در مقایسه با دیگر محصولات تولیدی مشابه، جایگاه بسیار ویژه‌ای را در صنایع مختلف برای خود به وجود آورده است.

که امروزه شاهد افزایش میزان کاربران و مصرف کنندگان این قطعه گریتینگی در در صنعت کشور هستیم.

قیمت گریتینگ فلزی

بدون شک موارد متعددی می‌توانند در تعین قیمت نهایی گریتینگ فلزی و عرضه آن به درون بازارهای داخلی مختلف تأثیرگذار باشند.

آیا درباره روند گالوانیزه کردن گریتینگ فلزی در شرکت رهبان گریتینگ اطلاعاتی دارید؟

عمدتاً در جهت بالا بردن میزان مقاومت و استحکام گریتینگ فلزی در برابر عوامل محیطی مختلف نظیر میزان خوردگی، شکنندگی،

رطوبت و بسیاری موارد دیگر و همچنین در جهت حفظ و افزایش ظاهر زیبایی این محصول،

آن را توسط عامل مهمی چون گالوانیزه، تحت پوشش قرار می‌دهند.

به این ترتیب گالوانیزه کردن گریتینگ به فرایند غوطه‌ور کردن گریتینگ فلزی در مخزنی حاوی مواد نگه دارنده

و بالا برنده استحکام آن مانند روی ذوب شده است.

فرایند گالوانیزه کردن گریتینگ فلزی ، یکی از مؤثرترین روش‌های ممکن است که میزان کیفیت و مقاومت این محصول

را در برابر عوامل خوردگی و شکنندگی تا حد بسیار بالایی افزایش می‌دهد.

پس از انجام این فرایند، گریتینگ فلزی توسط دستگاه اندازه گیری کیفیت، سنجیده می‌شود. پس از ساخت و تولید گریتینگ فلزی و نیز شکل گیری دقیق آن، به روش‌های متفاوتی در جهت تمیزکاری

و زدودن این صفحه از هرگونه آلودگی اقدام به عمل می‌آید.

آنگاه با فرو بردن آن به درون مواد مذاب و سپس مواد منجمد شده در هر دو سوی صفحه نسبت

به افزایش استحکام و طول عمر گریتینگ فلزی اقدام به عمل می‌آید.

هر آنچه باید درباره تولید سازه های مشبک ساخته شده شرکت رهبان گریتینک بدانید

تولید سازه های مشبک در اراک

شرکت رهبان گریتینگ اراک یکی از معدود شرکت های سازنده و تولید کننده گریتینگ های فلزی و گالوانیزه

در منطقه اراک می باشد که مشتریان بسیاری را به علت قیمت مناسب و متریال عالی جذب خود نموده است.

لازم است بدانید که این نوع گریتینگ بیشتری میزان کاربرد در صنایع مختلف در ایران را دارا می‌باشد.

یکی از دلایل مرسوم کاربرد زیاد این صفحه، می‌توان به این مورد اشاره نمود که در ساختار صفحه مشبک گریتینگ

از مرغوب‌ترین و با کیفیت‌ترین فلز مربوطه استفاده شده است.

شایان ذکر است که این نوع فلز بسیار مساعد با شرایط آب هوایی مختلف ایران است و توانسته

در انواع شرایط محیطی مختلف، بیشترین میزان سازگاری لازم را داشته باشد.

به طبع این نوع گریتینگ فلزی با این میزان مصرف فلز ST37 مورد تائید ۹۹ درصد شرکت‌های ایرانی است

و توانسته است بیشتری میزان نیاز و سلایق مشتریان خود را به نحو احسن برآورده نماید.

مزیت‌های استفاده و بهره برداری از گریتینگ فلزی

نصب آسان و سریع آن در جهت استحکام بالای مکان مورد نظر، بدون نیاز به جوشکاری
قابلیت استفاده در انواع سازه‌های مختلف و مرتفع
مقاوم‌ترین قطعه در برابر ساییدگی و خوردگی
دارای دوام و طول عمر بسیار بالا بدون تغییر دادن در شکل ظاهری و رنگ
مانع از جمع شدن گازهای موجود در محیط می‌شود
ضد لغزش
دارای وزن سبک

گریتینگ تهران

سازنده گریتینگ

شرکت رهبان گریتینگ اراک به عنوان یکی از بهترین و معتبرترین شرکت های سازنده گریتینگ در استان مرکزی و کشور می باشد.

لذا جهت ثبت سفارش خرید محصولات گریتینگی با بخش فروش این شرکت در کلان شهر اراک مکاتبه با تماس بگیرید.